Hakkımızda

BERLAS ENDÜSTRİYEL AMBALAJ AŞ. 2010 yılında ANKARA’da Endüstriyel Ambalaj sektöründe faaliyetine başlamıştır. Başladığı günden bu zamana kadar teknolojiyi ve dünyada kullanılan ambalaj sistemlerini yakından takip ederek müşterilerine çözümsel öneriler sunarak katkıda bulunmuş, bununla birlikte teknik destek ve daha uygun sistemleri tavsiye ederekten müşterilerinin daha doğru sistemleri kullanmaları konusunda da teknik destek vermeyi ilke edinmiştir.

Zaman içerisinde kendini geliştirerek sadece satış odaklı değil üretim bazında da faaliyetine devam etmek amacıyla yatırımlarını artırmış ve 2015 yılında ANKARA’da ilk defa KOMPOZİT ÇEMBER TOKASI üretimi ile de satış odaklı değil ayrıca üretici olarakta yerini sağlamlaştırmıştır.

Ürün yelpazemizi her geçen gün daha da artırarak, tüm sektörlere hitap edebilecek bir donanıma sahip olmuş ve ayrıca AR-GE çalışmalarına yatırım ayırmış ve bu yenilikleri de piyasaya kazandırmıştır.

Anında çözüm üretebilen, konusunda uzman kadrosu ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getiren firmamız geçen yıllar boyunca edindiği tecrübe ve ürün bilgilerini de müşterilerine aktarmakta ve birlikte çözüm üretebilmektedir.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman, sektör deneyimine sahip, iş güvenliği, kvkk ve gizlilik gibi regülasyonlar hakkında eğitim almış genç dinamik bir kadro...

%100 Yerli Sermaye

Üreten Türkiyeye katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz...

Kurumsal Çözümler

İşletmelerin ihtiyacı olan, endüstriyel dayanımı yüksek mal ve hizmetler...

Satış Sonrası Destek

İhtiyacınız olan her an uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanları ile satış sonrasında da yanınızda...